Algas Lina 18a korterite avalik müük

Algas Lina 18a korterite avalik müük

Uus Lina tn 18a kortermaja tuleb kolmekorruseline ehituslikult sarnane 2020. a valminud Lina tn 18b kortermajale. Majja tuleb 21 1-4toalist rõdu või terrassiga korterit, lisaks on majas panipaigad ja eraldi jalgrattaruum. Suurematel korteritel on sauna ehitamise võimalus. Maja energiaklass on A.

Lina tn 18a ehituskrundil on tänaseks alustatud ettevalmistustöödega. Maja ehitamise algus on planeeritud 2020. a detsembrisse, kortermaja valmimisaeg on suve lõpus 2022 a. Lähtuvalt Lillepargi korterite suurest populaarsusest oli eelhuvi ka Lina tn 18a korterite vastu väga suur ning paljud arenduse ettevalmistusfaasis esitatud ostusoovid realiseerusid kohe ka broneeringuteks.

AS SA.MET ja Kinnisvaraekspert tänavad kliente usalduse eest ning loodavad, et kõik ostuhuvilised leiavad endale sobiva korteri kas Lina tn 18a pakutavatest korteritest või juba uuest Niidupargi arendusest, kus esimese kortermaja ehitus algab 2022. aasta alguses.

Üllatav huvi Lillepargi kodude vastu

VÕTA ÜHENDUST

 

Kinnisvaraekspert Pärnu
Pikk 12, Pärnu 80010
Martensi maja, II korrus
Tel 442 0700
E-R 9-17

Janno Peterson
projektijuht
Mob 505 8832
    Lillepargi kodude arendajaks on AS SA.MET, kes on läbi aastate arendanud Pärnu linnas mitmeid korterelamuid ja loonud uue kodu juba ligi 160 perele. Elamuarendusel pöörame suurt rõhku kaasaegsetele lahendustele ja uuenduslikkusele. Eesmärgiks on mitmekesistada Pärnu kohalike elanike koduvalikuid ja pakkuda tänapäevaseid elamistingimusi taskukohase ruutmeetrihinnaga.