Privaatsustingimused

Privaatsuspoliitika ja küpsiste kasutamine

See leht kasutab küpsiseid. Kinnitame, et kasutame andmeid vastavalt andmekaitse regulatsioonidele ja juurdepääs andmetele on vaid selleks volitatud isikutel. Jätame endale õiguse küpsiste kasutamise eeskirja vastavalt seadusandlusele muuta. Rakendame kõiki ettevaatusabinõusid isikuandmete kaitsmiseks.

Mis on küpsis?

Küpsis on väikese mahuga tekstifail, mille veebiserver saadab sinu veebilehitsejale ja mis salvestatakse kõvakettale. Küpsis hoiab meeles sinu tegevusi ja eelistusi, näiteks keelevalikut. Nii ei pea sa veebilehte korduvalt külastades oma eelistusi uuendama ja veebileht toimib sujuvamalt. Seeläbi saame sulle pakkuda paremat kasutajakogemust.

Küpsiste kasutamine

Küpsised aitavad parandada veebilehe kasutamist ja analüüsida veebiliiklust, et muuta veebilehte paremaks ja tagada selle toimimine. Tehnilised ja funktsionaalsed küpsised tagavad veebilehe töö. Analüütilised küpsised koguvad isikustamata teavet veebikülastajate ja veebilehe kasutamise kohta.

Turundusküpsised võimaldavad külastajale kuvada asjakohaseid reklaame ja mõõta reklaamide efektiivsust.

Küpsiste kasutamine ei anna ligipääsu kasutaja arvutile ega kasutajaga seotud andmetele. Küpsiste kasutamisest on võimalik igal ajahetkel loobuda ja küpsised kustutada. Küpsiste lubamist ja keelamist saab seadistada veebilehitseja seadetes. NB! Küpsiste mittelubamisel ei saa me tagada veebilehe täielikku toimimist.

Lisainfo

Lisainfot küpsiste kasutamise kohta saad hankida https://www.allaboutcookies.org, https://www.youronlinechoices.com/ee või oma veebibrauseri seadetest.

Küsimuste korral võta ühendust AS SA.MET, tel 445 2971 või e-post info@samet.ee.

VÕTA ÜHENDUST

 

Kinnisvaraekspert Pärnu
Pikk 12, Pärnu 80010
Martensi maja, II korrus
Tel 442 0700
E-R 9-17

Janno Peterson
projektijuht
Mob 505 8832
    Lillepargi kodude arendajaks on AS SA.MET, kes on läbi aastate arendanud Pärnu linnas mitmeid korterelamuid ja loonud uue kodu juba ligi 160 perele. Elamuarendusel pöörame suurt rõhku kaasaegsetele lahendustele ja uuenduslikkusele. Eesmärgiks on mitmekesistada Pärnu kohalike elanike koduvalikuid ja pakkuda tänapäevaseid elamistingimusi taskukohase ruutmeetrihinnaga.