Tutvustus

LILLEPARGI KODUD – KORTERMAJA MUGAVUS AEDLINNA RAHULIKUS MILJÖÖS

Uutes Lillepargi kodudes saavad olema kõik tänapäevased mugavused, mis on tihedalt põimunud aedlinna rahuliku miljöö ja sealse rohelusega. 1 km raadiuses on lasteaiad, kool, toidupoed, kergliiklusteed ja bussipeatus. See kõik muudab igapäevased toimetused lihtsaks ning mugavaks.

Lina 18b majja on planeeritud 28 1-4toalist korterit. Korterelamu energiaklass on B. Majas on lift. Kõigis korterites on valgusküllased maast laeni ulatuvad kolmekordsed aknad ja rõdu, esimeste korruste korteritel terrass ja oma väike õueala. Mugavust lisavad ruumipõhiselt reguleeritav vesipõrandaküte (kaugküte) ja soojustagastusega ventilatsioon. 4-toalistes korterites on saun või sauna ehitamise võimalus, osades korterites saab soovi korral duši asendada vanniga. Võimalik on soetada juurde panipaik ja parkimiskoht.

ASUKOHT

Lillepargi kodud paiknevad Pärnus Rääma linnaosas Lille ja Rohu tänava vahelises kvartalis. Ümbruskonnas asuvad tänapäevased korterelamud, ridaelamud ja eramajad. Maja loodekülg piirneb rohealaga, kuhu on planeeritud tulevikus rajada Lille park koos laste mänguväljaku, välijõusaali ja kaasaegse pargialaga.

GALERII

EHITUSINFO

Hoonel on vaivundament. Esimese korruse kandvad seinad on Columbia plokkidest. Kõrgemate korruste seinad laotakse fibo plokkidest. Välisseinad on EPS soojustusega (200 mm) ning viimistletud Dryvit-krohviga. Korterite vahelised seinad on Columbia plokist, krohvitud ja viimistletud. Korterite siseseinad on kipsvaheseinad. Vahelagedeks on monteeritav õõnespaneel. Majal on lamekatus, mille kattematerjaliks on rullkate.

Korteritel on kvaliteetsed kõrge heli- ja soojapidavusega kolmekordse klaasiga PVC raamis pakettaknad. Uue lahendusena paigaldatakse aknad soojakadude minimeerimiseks ilma kiiludeta uuendusliku TrioTherm+ paigaldusviisiga. Maja välisuks on turvaklaasiga metallprofiilis ja varustatud korterist avatava fonolukuga. Korterite välisuksed on tammespoonist kattega ja EI 30 tulepüsivusega. Trepikoda on krohvitud ja värvitud, trepid ja trepimarsid lihvitud betoonist või kaetud klinkerplaadiga.

Kortermaja on ühendatud linna võrkudega. Soe vesi tuleb maja soojussõlmest, sooja ja külma vee tarbimine on mõõdetav korteripõhiselt. Keskküte toimib kaugküttevõrgu baasil. Korterites on ruumipõhiselt reguleeritav vesipõrandaküte. Niisketes ruumides on kas vesipõrandaküte või elektripõrandaküte. Ventilatsioon on soojustagastusega eelsoojendusega sundventilatsioon, mille agregaat asub katusel.

Pistikupesade ja lülitite paigaldus on teostatud vastavalt elektriprojektile, paigaldatud on korterikohased kahetariifsed elektriarvestid. Igas korteris on TV- ja internetiühenduse valmidus. Korterisisene TV-võrk on ehitatud tähtsüsteemis, mis võimaldab kasutada erinevate pakkujate TV-teenuseid. Kvaliteetse internetiühenduse tagab majasisene fiiberoptilise kaabli võrk, igasse korterisse tuuakse optiline kaabel. Maja välisukse avamine toimub korterist fonosüsteemi kaudu.

SISEVIIMISTLUS

Eluruumide ja esiku parketiks on klassikaline 3-lipiline puitparkett, mis on saadaval kahes toonis. Heledad seinatoonid loovad avara ja hubase atmosfääri ning sobituvad erinevat stiili mööbli ja sisustuselementidega. Vannitoa põrand ja seinad on kaetud keraamiliste plaatidega, võimalik on valida erinevate toonide vahel. Põhiplaadile on võimalik aktsendiks juurde lisada dekoratiivplaat.

Arvestades maja ehitusgraafikut ja siseviimistluse valiku tähtaegu, saab teha muudatusi siseviimistluses ka pakette omavahel kombineerides. Täpsema ülevaate kõigist kasutatavatest materjalidest ja sanitaartehnikast leiad Siseviimistluse failist, mille saab eraldi alla laadida.

NB! Siseviimistluse muudatuste esitamise tähtaeg on seisuga 11. august 2020 saabunud ja muudatusettepanekuid enam esitada ei saa.

VÕTA ÜHENDUST

 

Kinnisvaraekspert Pärnu
Pikk 12, Pärnu 80010
Martensi maja, II korrus
Tel 442 0700
E-R 9-17
    Lillepargi kodude arendajaks on AS SA.MET, kes on läbi aastate arendanud Pärnu linnas mitmeid korterelamuid ja loonud uue kodu juba enam kui 120 kohalikule perele. Elamuarendusel pöörab AS SA.MET suurt rõhku kaasaegsetele lahendustele ja uuenduslikkusele. Eesmärgiks on mitmekesistada Pärnu kohalike elanike koduvalikuid ja pakkuda tänapäevaseid elamistingimusi taskukohase ruutmeetrihinnaga.