Lillepargi kodude esimene maja – Lina 18b saab peagi katuse alla!

Lillepargi kodude esimene maja – Lina 18b saab peagi katuse alla!

Lillepargi kodu esikmaja – Lina 18b ehitustööd on edenenud plaanipäraselt ja varsti saab kortermaja katuse alla. Lisaks üldehitustööde ehitajatele on majas tegutsemas juba ka teised alltöövõtjad ning korterid on võtmas juba konkreetseid piire. Arvestades korteriostjate soove on nii mõnigi korter valmimas erilahendusena. Jõudsalt kerkivad seinad annavad päev-päevalt aina parema pildi sügisel valmiva kortermaja välisilmest ning juba avanevad akendest suurepärased vaated ümbruskonnale. Alates suve keskpaigast on eelregistreerimisega ja ohutusnõudeid järgides võimalik nii tulevastel korteriomanikel kui ka uutel huvilistel tulla majaga seestpoolt tutvuma.

Jätkuvalt hea võimalus Lillepargi kodudega tutvumiseks on ühendust võtta Kinnisvaraekspert maakleritega –  lisaks plaanidele ja 3D visualiseeringutele on kontoris olemas ka siseviimistlusmaterjalide näidised. Nagu ikka on varasematel ostjatel suurem valik ja parem võimalus rääkida ise rohkem kaasa oma uue kodu siseviimistluse valmimisel.

Algas Lillepargi kodude ehitusKerkivas Lillepargi arenduses peeti sarikapidu

VÕTA ÜHENDUST

 

Kinnisvaraekspert Pärnu
Pikk 12, Pärnu 80010
Martensi maja, II korrus
Tel 442 0700
E-R 9-17

Janno Peterson
projektijuht
Mob 505 8832
    Lillepargi kodude arendajaks on AS SA.MET, kes on läbi aastate arendanud Pärnu linnas mitmeid korterelamuid ja loonud uue kodu juba ligi 160 perele. Elamuarendusel pöörame suurt rõhku kaasaegsetele lahendustele ja uuenduslikkusele. Eesmärgiks on mitmekesistada Pärnu kohalike elanike koduvalikuid ja pakkuda tänapäevaseid elamistingimusi taskukohase ruutmeetrihinnaga.