Kerkivas Lillepargi arenduses peeti sarikapidu

Kerkivas Lillepargi arenduses peeti sarikapidu

Reedel, 19. juunil peeti Lillepargi kodude esimeses kortermajas sarikapidu. Kaasaegsete lahenduste ja mugavustega korterelamu aadressil Lina 18b valmib 2020. aasta oktoobriks, just nii nagu planeeritud.

Lillepargi arendaja AS SA.MET juhataja Janus Metsa sõnul liiguvad tööd plaanipäraselt. Ettevõte on hea tervise juures ja olemas on kindlustunne tulevikuks. „Meie plaane viirusekriis ei ole muutnud,“ kommenteeris Metsa, täiendades, et oluline on ka see, et korterelamut ehitatakse ilma välise finantseeringuta.

Mitmes erinevas valdkonnas tegutseva ehitusettevõtjana on AS SA.MET turul hinnatud tugeva ja usaldusväärsuse partnerina. Samuti on tähtsal kohal innovatsioon ja uuendusmeelsus. Näiteks on Lina 18b majas osaliselt kasutusele võetud ainulaadne sammuisolatsioon, mis vähendab müra erinevate korruste vahel. Uuenduslik on ka akende paigalduseks kasutatav TrioTherm+ paigaldusviis, mis peaks märkimisväärselt vähendama soojakadusid.

Lillepargi kodud asuvad Rääma linnaosas Lille ja Rohu tänava vahelises kvartalis, mis võlub oma idüllilise aedlinna atmosfääri ja madalmajade miljööga. Ümberringi on viimastel aastatel kerkinud mitmeid uusi maju, mis koos kõrval asuva pargialaga moodustavad Lille kvartali. Korterelamust jalutuskäigu kaugusel asub mitu lasteaeda, kool, poed, kergliiklusteed ja Pärnu jõe ujumisrand. Lähiaastatel toob piirkonna kesklinnale veelgi lähemale uus kavandatav Pärnu sild, mis on planeeritud ühendama kesklinna ja Räämat, kui üht Pärnu kiiremini arenevat linnaosa.

Lina 18b majas on kokku 28 korterit. Korterid on 1-4toalised ja kaasaegse planeeringuga, suuruses 32,7-84,5 m2. Majas on lift, soojustagastusega sundventilatsioon, ökonoomne vesipõrandaküte ja kolmekordsed PVC pakettaknad. Põrandaid katab 3-lipiline naturaalparkett. Vannitoa seinad ja põrandad on kaetud keraamiliste plaatidega. Ehitusjärgus korteri soetajatel on võimalik kaasa rääkida siseviimistlusmaterjalide valikus. Osades korterites on võimalik juurde ehitada ka teine WC või saun, samuti asendada dušinurk vanniga. Maja energiamärgis on B.

Lillepargi kodud on mõeldud erinevas suuruses leibkondadele kõiki tänapäeva vajadusi silmas pidades. Esimesel korrusel asuvad panipaigad ning eraldi ruum rataste ja lapsevankrite hoiustamiseks. Maja juurde kuulub kinnine parkla ja oma mänguväljak. Turvalisust lisab sisseehitatud videovalve süsteem, mis toimib ka videofonina. Esimese korruse korteritest saab paljajalu otse isiklikule õuealale astuda. Kõrgematel korteritel on kõigil oma rõdud, kus hommikukohvi nautida.

Lillepargi kodude arendajaks on AS SA.MET, kes on ehitusturul tegutsenud juba ligi 30 aastat. Viimased viis aastat on tegutsetud ka korterelamute arendamise valdkonnas, mitmekesistades Pärnu kohalike elanike elukohavalikuid. Aastate jooksul on SA.MET kodu loonud ligi 120 Pärnu perele. Sel sügisel lisanduvast 28 uuest elamispinnast on uue omaniku leidnud juba ligi pooled.

Lillepargi kodude müügiga tegeleb Kinnisvaraekspert.

 

Lillepargi kodude esimene maja – Lina 18b saab peagi katuse alla!Kliendipäev neljapäeval, 27.08 kell 16-18 – olete oodatud!

VÕTA ÜHENDUST

 

Kinnisvaraekspert Pärnu
Pikk 12, Pärnu 80010
Martensi maja, II korrus
Tel 442 0700
E-R 9-17

Janno Peterson
projektijuht
Mob 505 8832
    Lillepargi kodude arendajaks on AS SA.MET, kes on läbi aastate arendanud Pärnu linnas mitmeid korterelamuid ja loonud uue kodu juba ligi 160 perele. Elamuarendusel pöörame suurt rõhku kaasaegsetele lahendustele ja uuenduslikkusele. Eesmärgiks on mitmekesistada Pärnu kohalike elanike koduvalikuid ja pakkuda tänapäevaseid elamistingimusi taskukohase ruutmeetrihinnaga.